SAFARI  – nedílná součást návštěvy KENI. 

Keňa je doslova posledním rájem na Zemi pro všechny, kteří rádi podnikají exotické a dobrodružné výlety. Největší pýchou a dominantou této africké perly je bezesporu místní SAFARI v Národních Parcích, které jsou už po dlouhá léta útočištěm mnoha vzácných druhů zvířat. Zároveň však můžete vystoupat na vrcholek některé ze zdejích hor a dopřát si tak neopakovatelný zážitek. Pohled z výšky na neodolatelnou rozlehlou buš, pokrytou stády slonů, zeber a pakoní, Vám veme dech. 

Nabízíme Vám velké množství SAFARI cest a dobrodružství, ubytování na odpovídající úrovni v lodgiích 4* a 3*+.
Výběr z TOP parků v Keni, ale bez problému pro Vás nachystáme i SAFARI v oblastech národních parků, které si sami vyberete. 
Neděláme masovou turistiku a proto máme tak dobré ohlasy. Nabízíme safari od dvou dnů po velká safari 7-8 dnú. Naši hosté jezdí tak jak se nahlásí a proto pokud se rozhodnete jet s námi, budete jen Vy ve voze, nikdo jiný. To co nabízíme v rámci Malindi a Watamu, Diani a Ukundy je pro návštěvníky pobřeží, asi to nejvhodnější a dbáme hlavně na to, aby si naši hosté za peníze, které nám platí, užili koupené safari i výlety. Na safari 2-6 dní používáme nejčastěji 4×4 Nissan VAN s úpravou na safari, který je pro 7 lidí a tak bude místa dost. PPOkud toužíte po safari v Jeepu máme k dispozici 4×4 Toyota Land Cruiser. Listové odpružení a zdvihnutelná střecha,vysílačka, přídavné nádrže a pod. Dále pak ve voze máte neomezené množství balené vody na cestu. Dále v ceně máte všechny vstupy do NP a poplatky za auto i řidiče. Nejezdíme v kolonách a Vaše safari je Vaše. Takže tam kde chcete postát a fotit tak stojíte, kde chcete jet, jedete, Váš čas. Na lodžích a kempech je zajištěna plná penze kterou začínáte obědem a končíte obědem i posledn den den. Pojištění vozu a osob při nehodě je samozřejmé a zrovna tak naše oficiální licence u KWS.