SAFARI 3 DNY S RODINOU POD VELKOU HOROU MASAJŮ

1. den 

Odjezd z hotelu brzy ráno cca v 6:30 a příjezd do Tsava East – ubytování VOI Safari Lodge (podle kapacity). Během dne průjezd parkem v okolí napajedel a oběd na lodži. Po obědě odpočinek a možnost navštívit krásnou vyhlídku na napajedla, nebo se svlažit v bazénu. Následuje odpolední projížďka po okolí Aruba napajedel a jízda po parku až do večeře. Po večeři opět možnost sledování nasvícených napajedel z pozorovatelny. 

2. den 

Brzká ranní projížďka od 6 h v místech s výskytem dravých koček a návrat na snídani, po snídani cca v 9 h odjezd do národního parku Amboseli. Příjezd k bráně NP Amboseli cca 13:30 / 4 h jízdy se zastávkami. Ubytování a oběd v KILIMA kempu. Odpočinek, možnost koupání v bazénu. Další projížďka pak 14:30 na pláně a údolí v Amboseli s okružní jízdou po parku okolo jezera. Také s možností návštěvy masajské vesnice. 

Příjezd na Kilima Camp a večeře.

3. den 

Ráno 06:30 projížďka v po trasách slonů a lvů, za dobrého počasí je možnost pořídit nádherné fotografie Kilimandžára. Snídaně okolo 8:30 a odjezd z Kilima kempu. Průjezd městečky a vesnicemi Masajů a příjezd zpět do oblasti VOI, cca 14:00 oběd na VOI Wildelife lodge, po obědě hodinka odpočinek a odjezd na hotel. 

Návrat na hotel.